Benieuwd naar de laatste updates? In dit artikel lichten we toe wat de laatste wijziging is aan deze applicatie of extensie na onze release. Zo ben je altijd op de hoogte van de laatste veranderingen!
Heeft betrekking op: App Planning, extensie Opdrachtenroosteren , Pagina (AFDELING) Aan-afwezigheid → Roosters → Diensten → Invoeren Flex
Taak: 400670
Oude Situatie #
Wanneer er vanuit de organisatie een opdracht / agenda item is ingevoerd, werd deze wel getoond op het personen rooster ( Pagina Aan-afwezigheid → Roosters → Personen → per week ) ,maar niet op het dienstenrooster ( Pagina Aan-afwezigheid → Roosters → Diensten → Invoeren Flex)
Dit levert in de praktijk een onwenselijke situatie op, omdat de gebruiker nu meerdere pagina’s moet raadplegen om te weten welke agenda items er actief zijn, als je wilt gaan plannen vanuit het dienstenrooster. Een andere onwensellijke work around was de opdrachten minimaal 1 dienst mee te geven, maar dan is de planner afhankelijk van het bewerken van deze opdracht om meerdere diensten te mogen inplannen. Beide manieren zijn onhandig en leiden tot ongemak in het planningsproces.
Nieuwe Situatie #
Dit kan alleen verholpen worden door net zoals op de “Per week” pagina de ‘agenda item’ informatie boven de dag te tonen, op die manier hoef je namelijk niet direct diensten te koppelen aan het agenda item en kun je deze zelf vullen op basis van de informatie uit het agenda item.
Wij hebben aan deze pagina nu een mouse-over kalender toegevoegd, zodat daar de Ingevoerde opdrachten zichtbaar gemaakt kunnen worden.
Handleiding voor correct gebruik #
-
- Voer op de organisatie of op de afdeling een opdracht ( met diensten) / agenda item ( zonder diensten in)
- Ga naar de afdeling toe en open daar de pagina Aan-afwezigheid → Roosters → Diensten → Invoeren Flex
- Ga met je muis over het agenda symbool om de opdrachten / agenda items te bekijken.
Help artikel van de gehele functionaliteit #
Bekijk hier de webinarf hoe de functionaliteit van het plannen op opdrachten werkt.